Remis w Kluczborku

Piłkarze KS Polkowice zremisowali 1:1 w Kluczborku z miejscowym MKS. Jedynego gola dla zielono-czarnych zdobył Adrian Krysian.

 

Pierwszy gol w meczu padł w 18. minucie. Wówczas piłkę w polu karnym rywala wyłuskał Adrian Krysian i pewnie wpisał się na listę strzelców. Do końca połowy nie padło więcej bramek. Wyrównujący gola dla MKS padł dopiero w samej końcówce meczu. Nieporozumienie pomiędzy naszymi zawodnikami wykorzystali piłkarze z Kluczborka i w 90. minucie doprowadzili do remisu.
– Zagraliśmy kolejny sparing. Spotkanie miało dwa oblicza. W pierwszej połowie zespół realizował założenia taktyczne. Po zmianie stron wyglądało to nieco gorzej. Ponownie nie ustrzegliśmy się prostych błędów. Przed nami następne mecze kontrolne. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach nasza gra będzie coraz lepsza – mówił po meczu Adam Buczek, trener KS Polkowice. Zanim polkowiczanie udadzą się na zgrupowanie do Grodziska Wlkp., zagrają jeszcze jeden mecz. W następnym sparingu polkowiczanie zmierzą się z Lechią Zielona Góra. Spotkanie kontrolne odbędzie się 16.02.2013 r.  w Głogowie na sztucznej płycie. Początek meczu planowany jest na godzinie 17.

 

Skład KS Polkowice:
I połowa: Łukasik – zawodnik testowany, Kucharzak, Darda, Śliwiński, Bryła, Bartczak, Krysian, Ałdaś, Szczepaniak, Szuszkiewicz M.
II połowa: Kazimierczak, zawodnik testowany, Darda, Bartków, Szuszkiewicz P., Fryzowicz, Kusowski, Bancewicz, Sołtyński, Tomyk, Jurak.