Przeszli Mostki

W drugiej kolejce 3. ligi piłkarskiej KGHM ZANAM Polkowice pokonał na wyjeździe Formację Port 2000 Mostki 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Maciej Bancewicz, Karol Fryzowicz i Mateusz Magdziak.
68
Spotkanie wyjazdowe z Formacją Port 2000 Mostki maiło pokazać jaką siłą dysponują w tym sezonie piłkarze KGHM ZANAM. W 10 min. gospodarze przeprowadzili składna akcję. Skiba zagrał w pole karne a tam nogę dołożył Sikora i było 1:0 dla miejscowych. Polkowiczanie nie podłamali się stratą gola. W 32. min. Maciej  Bancewicz ograł w polu karnym Górskiego i pewnie umieścił futbolówkę w bramce Kuty.  Do przerwy był remis 1:1. Druga odsłona to koncertowa gra podopiecznych trenera Jarosława Pedryca. Tuż po przerwie solową akcją popisał się Karol Fryzowicz, który z ostrego kąta pokonał golkipera miejscowych i zrobiło się 2:1 dla KGHM ZANAM. W 53 min. polkowiczanie prowadzili już 3:1, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Magdziak, który uderzeniem piłki głową pokonał Kutę. Zielono-czarni nie zwalniali jednak tempa. Swoje okazje do zdobycia goli mieli również Krzysztof Drzazga i Mariusz Szuszkiewicz. Więcej goli jednak nie padło. W Mostkach KGHM ZANAM Polkowice pewnie pokonał Formacje Port 2000 3:1.

Formacja Port 2000 Mostki – KGHM ZANAM Polkowice  1:3 (1:1)
Bramki: Sikora 10 – Bancewicz 32, Fryzowicz 48, Magdziak 53

Formacja Port 2000: Kuta – Górski, Bebeto, Iwan, Kikut, Skiba (55 D. Juchacz), Kaźmierowski (55 Małecki), M. Juchacz, Stefanowicz (86 Pierzyński)- Sikora, Piosik

KGHM ZANAM Polkowice:  Szymański – Szymik, Wacławczyk, Magdziak, Dziedzina, Galas, Famulski (83 Karmelita), Szuszkiewicz (89 Jurak), Fryzowicz, Bancewicz (81 Karpiński), Drzazga