Przepłynęli na drugi brzeg

W meczu 9.kolejki III ligi piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali u siebie KP Brzeg Dolny 5:2. Bramki dla podopiecznych trenera Jarosława Pedryca zdobyli: Krzysztof Drzazga 2, Dawid Wacławczyk, Piotr Kasiński oraz Mariusz Szuszkiewicz.

2

Spotkanie w Polkowicach miało być dla piłkarzy KGHM ZANAM łatwe lekkie i przyjemne. Niestety w pierwszej połowie gospodarze popełnili zbyt wiele prostych błędów w obronie i po 45 min. to przyjezdni po bramkach Patryka Borkiewicza prowadzili 2:1. Ostra reprymenda trenera Pedryca w przerwie meczu poskutkowała. Polkowiczanie zaczęli grać piłką a bramki były tylko kwestią czasu. Ostatecznie pojedynek zakończył się pogromem KP Brzeg Dolny 5:2. Już w najbliższą środę KGHM ZANAM zmierzy się przed własną publicznością z rezerwami Śląska Wrocław.

KGHM ZANAM Polkowice – KP Brzeg Dolny 5:2 (1:2)
Bramki: Drzazga 20, 65, Szuszkiewicz 53, Kasiński 67, Wacławczyk 73 – Borkiewicz 18, 45

KGHM ZANAM Polkowice: Szymański – Szymik, Wacławczyk, Magdziak (81 Karpiński), Kasiński, Galas (61 Karmelita), Szuszkiewicz, Famulski, Fryzowicz (75 Dziedzina), Bancewicz (84 Zawadzki), Drzazga.

KP Brzeg Dolny: Janiczak – Wróbel, Kapusz, M. Wojtyło, Żak (77 Zagajewski), Śmigielski, K. Wojtyło, Pierzga, Kulasa (88 Kalisz), Bobkiewicz, Wargin