Pożegnają jesień

W najbliższą sobotę 8 listopada piłkarze KS-u Polkowice pożegnają się ze swoimi kibicami. W ostatnim meczu rundy jesiennej rozegranym w Polkowicach podopieczni trenera Jarosława Pedryca podejmować będą drużynę Sokoła Wielka Lipa.

orkan

Do zakończenia rundy jesiennej pozostał jeszcze dwie kolejki. W sobotę nasi piłkarze zmierzą się z Sokołem Wielka Lipa. Po ostatniej porażce w meczu wyjazdowym z liderem Miedzią Legnica, zielono-czarni będą chcieli pokazać się z dobrej strony. Sokół to ekipa z czołówki tabeli. Po 13 meczach rywale zajmują w ligowej tabeli 5 lokatę i tracą do naszego zespołu 12 punktów. Drużyna z Wielkiej Lipy zanotowała dotychczas 6 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki. W swoim ostatnim meczu rywale pokonali u siebie Nysę Zgorzelec 2:1. Piłkarze Sokoła nie ukrywają, że faworytem spotkania będą gospodarze, bo znają wartość drużyny z Polkowic. Jak zapowiadają będą chcieli jednak sprawić niespodziankę. Każdy inny wynik niż zwycięstwo KS-u będzie sensacją.

Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 8 listopada na stadionie przy ul. Kopalnianej o godz. 14. Wstęp na mecz jest bezpłatny.