Potwierdzili dobrą formę

Po awans do Ligi Dolnośląskiej Juniorów Starszych pewnie zmierzają podopieczni trenera Waldemara Jedynaka. W meczu wyjazdowym nasi młodzi piłkarze rozgromili zespół LZS-u Buczyna aż 8:0.

Pomimo, że rywal nie należy do czołówki rozgrywek ligowych to wynik jest imponujący. Juniorzy starsi zaaplikowali drużynie z Buczyny 8 goli. Festiwal strzelecki rozpoczął się już w 3 min. meczu, kiedy to do bramki miejscowych trafił Grzegorzewski. 10 minut później na 2:0 podwyższył Pietruszka. Po zmianie stron nasi gracze jeszcze bardziej przyśpieszyli grę, czego owocem były kolejne trafienia. Polkowiczanie umieszczali piłkę w bramce gospodarzy co kilka minut. Po dwa gole dołożyli Czerep, Matusiak oraz Dybizbański. Podopieczni trenera Jedynaka rozgromili zespół LZS-u Buczyna 8:0 i z dorobkiem 51 punktów są samodzielnym liderem rozgrywek.Nasi piłkarze już od kilku kolejek mogą świętować awans do Ligi Dolnośląskiej.

KS Polkowice: Bosacki – Żelem, Rytkowski, Seta, Trawicki, Grzegorzewski, Niemasz (46 Klepacki), Dybizbański, Bekieszczuk, Pietruszka ( 46 Czerep), Michalak (46 Matusiak)