Porażka z Zagłębiem
Podopieczni Janusza Kudyby ulegli 2:0 z lubińskim Zagłębiem. Bramki dla drużyny ?miedziowych? strzelali: Adrian Rakowski oraz Roman Sloboda. Spotkanie odbyło się w Grodzisku Wlkp. Był to pierwszy mecz kontrolny naszych piłkarzy w okresie przygotowawczym. Następny sparing czarno ? zieloni rozegrają 18 stycznia w Legnicy. Wówczas rywalem polkowiczan będzie miejscowa Miedź.




































































