Porażka w Złotoryi

Podopieczni Grzegorza Karmelity ulegli 2:1 z Górnikiem Złotoryja. Honorowe trafienie dla KS Polkowice w 70. minucie zdobył Piotr Kasiński. Spotkanie odbyło się w ramach 17. kolejki Okręgowej Ligi Seniorów.

– Gospodarze zaskoczyli nas już w pierwszym kwadransie. Grali agresywnie i strzelili bramkę. Po stracie gola zaczęliśmy zdecydowanie lepiej grać. Gdy wszystko wskazywało na to, że doprowadzimy do wyrównania, zespół ze Złotoryi dołożył drugiego gola. W 70. minucie strzeliliśmy kontaktową bramkę. Trafienie Piotrka Kasińskiego dodało nam skrzydeł i goniliśmy wynik. Stworzyliśmy wiele dogodnych sytuacji, po których powinny paść gole. Mimo porażki jestem zadowolony z postawy zespołu. Gdybyśmy wykorzystali przynamniej połowę swoich szans, to spotkanie zakończyłoby się 2:4 dla KS Polkowice – mówił nam po meczu Grzegorz Karmelita, trener drugiego zespołu KS Polkowice.

W następnej kolejce nasz zespół zmierzy się przed własną publicznością z Zametem Przemków. Spotkanie odbędzie się 25 marca o godz. 15.

 

Skład KS Polkowice:
Bosacki – Wieczorek, Sitnicki, Bartków, Stencel, Niemasz P. (85’Miler), Staniecki, Niemasz, Peroński, Kasiński, Miłek (85’ Grzywna)