Porażka rezerw

Piłkarze KS II Polkowice przegrali 2:1 z Mewą Kunice. Honorowego gola dla zielono-czarnych zdobył Wojciech Jurak. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 5. kolejki Ligi Okręgowej Seniorów.

 

Przez całe spotkanie inicjatywa należała do zespołu gości. To polkowiczanie dyktowali warunki gry i powinni wywieźć z Kunic komplet punktów. Mimo dobrej gry w wykonaniu naszego zespołu, po ostatnim gwizdku z trzech oczek cieszyli się gospodarze. Jedyny gol dla KS Polkowice padł w drugiej części spotkania. Jego autorem był Wojciech Jurak, który pięknym strzałem z dwudziestu pięciu metrów wpakował futbolówkę do siatki rywala. Gdy wszystko wskazywało na to, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, piłkarze Mewy przeprowadzili kluczową dla losów tego spotkania akcję. Ostatecznie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wynikiem 2:1 dla Mewy Kunice – W dzisiejszym meczu zespół stworzył wiele okazji do strzelenia gola. Niestety nie potrafiliśmy skutecznie wykończyć akcji. W drugiej połowie Wojciech Jurak zdobył piękną bramkę. Mimo dobrego spotkania wracamy do Polkowic bez punktów. Jeśli zespół zacznie wykorzystywać swoje szanse, to zaczniemy wygrywać – mówił po meczu Grzegorz Karmelita, trener KS II Polkowice. Po pięciu kolejkach z dorobkiem sześciu punktów polkowiczanie zajmują jedenaste miejsce w ligowej tabeli. W następnym meczu nasze rezerwy zmierzą się z Czarnymi Rokitki. Spotkanie pomiędzy tymi zespołami zostanie rozegrane 9.09.2012 r. w Polkowicach. Początek meczu o godz. 15.

Skład KS Polkowice: Bosacki – Stencel, Wieczorek, Sworacki, Karpiński, Niemasz P.(56’ Basałyga), Niemasz M., Drzazga, Baryczkowski, Wilk (77’ Tórz), Jurak.