Mapa strony

Polkowicki Dzień Dobrego Uczynku w KS-ie

Blisko pół tysiąca dzieci gościło na stadionie Klubu Sportowego Polkowice w ramach Polkowickiego Dnia Dobrego Uczynku. Z przedszkolakami bawili się piłkarze I zespołu KGHM ZANAM Polkowice.

W święcie uczestniczyły dzieci ze wszystkich polkowickich przedszkoli. Przez kilka godzin najmłodsze pociechy pod opieką swoich wychowawców bawiły się oraz zwiedzały stadion KS-u Polkowice. Na początku  wszyscy odtańczyli taniec radości. Następnie odbył się mecz piłkarski pomiędzy przedszkolankami a zawodnikami KGHM ZANAM Polkowice. Na boisku nie zabrakło emocji. Drużynę pań do zwycięstwa poprowadził szkoleniowiec zielono-czarnych Enkeleid Dobi.  Była to wspaniała zabawa zarówno dla uczestniczących w meczu jak i kibiców, w których wcieliły się dzieci. Po zakończeniu spotkania poszczególne grupy brały udział w grach i zabawach sprawnościowych przygotowanych przez piłkarzy I zespołu. Z dziećmi bawili się m.in.: Wojtek Konefał , Adrian Nowacki, Kamil Zawadzki , Jakub Kopaniecki, Mateusz Surożyński  i Mikołaj Ptak.

Przedszkolaki mogły również pod opieką zawodniczek naszej sekcji nordic walking nauczyć się chodzić z kijami, a także poznać arkana piłki nożnej i unihokeja w sekcji KS PGM Polkowice.

Nie zabrakło również zabaw na dmuchanym zamku, dużego auta  straży pożarnej i policjantów na motocyklach.

Galeria zdjęć