Pokonać Gieksę

Już w najbliższą sobotę kibiców piłki nożnej czekają wielkie emocje. W Polkowicach miejscowy Górnik podejmować będzie zespół GKS-u Katowice.

Ekipa z Katowic w ubiegłym sezonie walczyła o awans do 1 ligi. Niestety po słabej końcówce Gieksie nie udało się awansować o klasę wyżej. W tym sezonie katowiczanie będą jednym z kandydatów do wygrania ligi.

W ubiegłym sezonie Górnik zagrał z GKS-em Katowice dwukrotnie. Bilans spotkań to porażka u siebie 0:1 oraz wygrana na boisku rywala 2:1. Jak będzie wyglądała rywalizacja tych drużyn w obecnym sezonie? Po trzech kolejkach zielono-czarni z dorobkiem 6. punktów zajmują 3-cią lokatę w tabeli. GKS po dwóch rozegranych meczach ma na swoim koncie 3 oczka i jedno zaległe spotkanie. Jakim wynikiem zakończy sobotni mecz i kto zainkasuje komplet punktów, a może pojedynek zakończy się remisem. O tym przekonamy się w sobotni wieczór. Początek rywalizacji o godz. 18.15.

Jak zapowiadają piłkarze Górnika Polkowice, na pewno nikt w meczu nie odstawi nogi i wszyscy zagrają na 100 %, bo liczy się tylko zwycięstwo.