Pokazali dobry futbol

W meczu rundy przedwstępnej Pucharu Polski piłkarze KS-u Polkowice ulegli po dogrywce 2. ligowej Stali Stalowa Wola 2:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Mariusz Szuszkiewicz i Krzysztof Drzazga.

Kibice, którzy przyszli na sobotnie spotkanie Pucharu Polski nie mogli narzekać na brak emocji. Polkowiczanie, którzy dopiero rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu nie ustępowali rywalom w żadnym elemencie gry. W 28 min. meczu w polu karnym Stalówki faulowany był Wojciech Jurak. Arbiter nie miał żadnych wątpliwości i wskazał na wapno a golkipera gości wyrzucił z boiska. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego okazał się Mariusz Szuszkiewicz dają prowadzenie swojej drużynie. Po pierwszej połowie było 1:0 dla KS-u. W drugiej odsłonie do wyrównania doprowadził doświadczony Tomasz Płonka. Do zakończenia regulaminowego czasu gry wynik nie uległ już zmianie i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Tu lepsi okazali się goście wygrywając 3:2.

KS Polkowice – Stal Stalowa Wola 1:1 (1:0) d. 2:3

Bramki dla KS-u: 28 k. Szuszkiewicz, 112 Drzazga

Bramki dla Stali: 68 Płonka, 93 Argasiński, 107 Kantor

KS Polkowice: Primel – Stępień (95 Rytkowski), Kasiński, Sworacki, Karpiński, Fryzowicz (85 Zawadzki), Jurak (76 Surożyński), Wacławczyk, Bancewicz (113 Kochman), Drzazga, Szuszkiewicz.

Stal Stalowa Wola: Wietecha- Mistrzyk (27 Wołoszyn), Czarny, Wrona ( 52 Argasiński), Kantor, Kachniarz (81 Żmuda), Michałek, Bartkiewicz, Kowalski, Płonka, Giel.