Pojechali po naukę

Trampkarze KGHM ZANAM Polkowice uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju rozegranym w Niechorzu. Do rywalizacji przystąpiło 16 drużyn.

7

Mecze stały na bardzo wysokim poziomie. W swojej grupie nasi młodzi piłkarze rozegrali trzy mecze. Przegrali 0:3 z Warta Poznań, 0:6 z Gwardia Koszalin oraz 0:4 z Pogonią Szczecin.

„Mimo porażek bramkowych poniesionych w każdym meczu, pozostawiliśmy bardzo dobre wrażenie. Nie ustępowaliśmy innym drużynom pod względem motorycznym, technicznym i wolicjonalnym. Niestety, zawiodła skuteczność”- powiedział po turnieju trener Grzegorz Karmelita.

W meczu o miejsca 9-16 trampkarze z Polkowic zmierzyli się z AP Kotwica Kołobrzeg. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W tym elemencie gry lepsi okazali się gracze z Kołobrzegu wygrywając 6:5. Ostatecznie ekipa trenera Karmelity po porażce z Odrą Opole 1:3 uplasowała się na 12 miejscu. Zwycięzcą turnieju zostali piłkarze Pogoni Szczecin.

„Chcę pochwalić mój zespół za świetną walkę oraz podejście do każdego meczu z wolą zwycięstwa. Mimo wszystko turniej był dla nas doskonałą nauką na przyszłość i cieszy fakt, że mogliśmy rywalizować w tak doborowym towarzystwie” – podsumował turniej trenera Karmelita.

Galeria zdjęć