Pojechali do Szamotuł

W poniedziałkowy poranek zielono-czarni wyjechali na obóz przygotowawczy do Szamotuł. W ostatnim dniu zgrupowania piłkarze Górnika rozegrają sparing z Unią Swarzędz.  

Od samego rana w klubie było dużo ruch. Pierwszy zespół szykował się do wyjazdu na kilkudniowe zgrupowanie do Szamotuł. Niektórzy żartowali, że jada na Bieg Piastów. Humory dopisywały wszystkim zawodnikom, a trener bramkarzy Sebastian Szymański obiecał, że osobiście zaopiekuje się młodymi graczami.

Na zgrupowaniu podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia przebywać będą do soboty 6 lutego. W ostatnim dniu obozu Górnik zagra mecz kontrolny z trzecioligową Unią Swarzędz.

Kadra na obóz w Szamotułach: Mateusz Magdziak, Maciej Kowalski-Haberek, Karol Fryzowicz, Marek Opałacz, Jarosław Ratajczak, Bruno Żołądź,  Adam Borkowski,  Maciej Bancewicz, Eryk Sobków, Kamil Wacławczyk,  Paweł Kucharczyk, Ernest Terpiłowski, Filip Baranowski, Mariusz Szuszkiewicz, Mateusz Baszak, Mateusz Piątkowski, Adam Mazurowski, Maciej Sowiński, Jakub Kopaniecki, Jakub Szymański, Kacper Poczwardowski, Rafał Karmelita, Mateusz Malec, Michał Danilczyk, Dominik Radziemski

Galeria zdjęć