Pogrom w Górze

W meczu Klasy Okręgowej Trampkarzy KS Polkowice rozgromił na wyjeździe zespół Pogoni Góra 10:3. Do przerwy podopieczni trenera Andrzeja Wójcika prowadzili już 5:0.

Bardzo dobrze rozpoczął rundę rewanżową zespół z rocznika 1999, występujący w Klasie Okręgowej Trampkarzy. W meczu rozegranym w Górze młodzi polkowiczanie odnieśli kolejne wysokie zwycięstwo. Tym razem pokonali swoich rówieśników z Pogoni aż 10:3. Podopieczni trenera Wójcika od samego początku zdominowali rywala. Byli lepszym zespołem w każdym elemencie gry. Do przerwy KS Polkowice zaaplikował miejscowym aż 5 goli. Okrasą tego spotkania były bramki strzelone po indywidualnych akcjach Dawida Kostka oraz Adriana Krawczyka. Szczególnej urody był gol zdobyty przez Adriana. Zawodnik KS-u przebiegł z piłką pół boiska a rywali mijał jak przysłowiowe tyczki. W drugiej części meczu nasi piłkarze dołożyli kolejne bramki gromiąc Pogoń 10:3.

Jestem zadowolony i szczęśliwy z postawy moich zawodników, ponieważ pierwszy mecz jest zawsze zagadką. Widać było chęć strzelania i pazerność na bramki. Mimo wysokiego prowadzenia zespół nie zwalniał tempa. Cieszy dobre przygotowanie motoryczne i taktyczne. Nadal jesteśmy na 1 miejscu w tabeli i chcemy tej pozycji bronić do końca rozgrywek – powiedział po meczu trener Andrzej Wójcik.

Pogoń Góra – KS Polkowice 3 – 10 (0-5)
Bramki dla KS-u: Kostek 4, Krawczyk 4, Olszewski1, Chrapko1

KS Polkowice: Komaniecki – Kowal, Szatkowski, Czernik -Zgała,Olszewski, Malinowski, Turoboś – Kostek, Krawczyk, Chrapko – Grzywacz