Pogrom na pożegnanie ligi

W ostatnim swoim meczu ligowym w tym sezonie juniorzy starsi KS Polkowice rozgromili przed własną publicznością zespół Kuźni Jawor 9:0. Od nowego sezonu podopieczni trenera Waldemara Jedynaka rywalizować będą w Lidze Dolnośląskiej.

Kuźnia, jako jedyny zespół w tej rundzie wygrał na własnym boisku z KS-em aż 4:0. Tym razem scenariusz się nie powtórzył i nasi piłkarze nie mieli żadnych problemów z pokonaniem rywala. Piłkarze KS Polkowice rywalizujący w rozgrywkach Klasy Okręgowej nie byli gościnni dla Kuźni Jawor, gromiąc rywala na swoim boisku aż 9:0.

O końcowym wyniku zadecydowała pierwsza połowa, w której gospodarze aż 5-krotnie umieścili pikę w bramce Kuźni. Goście w pierwszych 45. minutach stworzyli sobie tylko jedną dogodną sytuację strzelecką. Do przerwy podopieczni trenera Jedynaka prowadzili 5:0. Po zmianie stron nadal trwał napór naszego zespołu na bramkę przyjezdnych. Polkowiczanie zaaplikowali Kuźni kolejne 4 gole, wygrywając ostatecznie 9:0. Trzy bramki dla KS-u zdobył Drzazga, 2 Pietruszka a po jednej Bekieszczuk, Kochman, Karpiński i Michalak.

Zielono-czarni pewnie wygrali rozgrywki ligowe w Klasie Okręgowej i od nowego sezonu reprezentować będą nasz klub w Lidze Dolnośląskiej.