Podział punktów w Żórawinie

W meczu kończącym 27 kolejkę IV ligi, piłkarze KGHMN ZANAM Polkowice zremisowali na wyjeździe z LZS-em Stary Śleszów 0:0.

_DSC0722

Pojedynek rozegrany został na boisku w Żórawinie. Mecz rozpoczął się od ataku naszego zespołu na bramkę gospodarzy. Już w 2. min. meczu 100 % sytuacji do zdobycia gola nie wykorzystał Wojciech Jurak. Później gra się wyrównała i na przerwę zespoły schodziły przy bezbramkowym remisie. Po zmianie stron nadal strona prowadząca grę byli podopieczni trenera Jarosława Pedryca, którzy nie potrafili jednak umieścić futbolówki w bramce LZS-u. W tej części spotkanie doskonałej sytuacji do zdobycia gola nie wykorzystał Szymon Szymik. Od 67 minuty nasi piłkarze grali z przewagą jednego zawodnika, albowiem za drugą żółtą kartkę boisko opuścił Tomasz Rudolf. Wynik spotkania jednak nie uległ zmianie. LZS Stary Śleszów zremisował z KGHM ZANAM Polkowice 0:0.

LZS Stary Śleszów zremisował z KGHM ZANAM Polkowice 0:0

KGHM ZANAM Polkowice: Sajak – Karpiński, Magdziak, Kasiński (60 Dziadowicz), Szymik, Famulski, Wacławczyk, Szuszkiewicz, Drzazga, Zawadzki (65 Kucharuk), Jurak (75 Kaliciak).