Podział punktów w Wielkiej Lipie

W swoim ostatnim meczu wyjazdowym piłkarze KGHM ZANAM Polkowice zremisowali w Wielkiej Lipie z miejscowym Sokołem 2:2. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Krzysztof Drzazga.

fotsok

Spotkanie pomiędzy Sokołem a KGHM ZANAM było bardzo wyrównane. Pierwsza bramka padła dopiero w 44 minucie, kiedy to Krzysztof Drzazga zdecydował się na uderzenie z dystansu i było 1:0 dla zielono-czarnych. Dobrze w tej części spotkania w bramce polkowiczan spisywał się Jacek Sajak, który wybronił dwie 100 % sytuacje rywala. Po zmianie Drzazga ponownie trafił do bramki Sokoła podwyższając na 2:0. Gdy wydawało się, że podopieczni trenera Jarosława Pedryca pewnie pokonają miejscowych, wystarczył moment dekoncentracji. Piłkarze z Wielkiej Lipy w ciągu 10 minut dwukrotnie umieścili futbolówkę w bramce Sajaka. Ostatecznie Sokół zremisował z KGHM ZANAM Polkowice 2:2.

Sokół Wielka Lipa – KGHM ZANAM Polkowice 2:2 (0:1)
LKS: Pyzłowski 78, Deneka 88
KGHM ZANAM: Drzazga 44, 48

LKS SOKÓŁ: KRAWCZYK – PRUCHNICKI, SUPPAN, BĄK(88 SZMAJDA), BEŁKOWSKI, TEODOROWICZ (68 BIENKIEWICZ), BANACH (56 ANDRUSIAK), DENEKA, MUSIAŁ (78 FRUKACZ), PYZŁOWSKI, CIOŁEK (46 WARCHOŁ)

KGHM ZANAM: SAJAK- DRZAZGA (81 SUCHORA), FAMULSKI, FRYZOWICZ, JURAK (76 ŚWIDWA), KARPIŃSKI (68 KUCHARUK), MAGDZIAK, SETA, SZUSZKIEWICZ (78 SUROŻYŃSKI), SZYMIK, WACŁAWCZYK