Mapa strony

Podział punktów w Stargardzie

Za nami spotkanie 30. kolejki eWinner 2 Ligi, w którym Górnik Polkowice zremisował na wyjeździe z Błękitnymi Stargard 0:0. W poniedziałek 3 maja zielono-czarni zagrają u siebie ze Skrą Częstochowa.

Od samego początku swój styl gry narzucili zielono-czarni, którzy co kilka minut stwarzali groźne sytuacje pod bramką miejscowych. Zabrakło jednak przysłowiowej kropki nad „i”. W  końcówce I połowy bosko z powodu kontuzji musiał opuścić Eryk Sobków, którego zmienił Mateusz Baszak. Po 45 min. na stadionie w Stargardzie był bezbramkowy remis.
W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie. Stroną dyktującą warunki gry byli polkowiczanie, natomiast gospodarze ograniczali się do pojedynczych kontrataków. Również druga połowa spotkania nie przyniosła rozstrzygnięcia i mecz zakończył się remisem 0:0.

Błękitni Stargard Górnik Polkowice 0:0

Błękitni Stargard: 12. Tobiasz Weinzettel – 17. Aleksander Theus, 25. Daniel Wajsak, 4. Bartłomiej Mruk, 14. Bartosz Sitkowski – 23. Mateusz Bochnak, 8. Hubert Krawczun, 10. Dawid Polkowski (65, 6. Filip Karmański), 7. Michał Cywiński (82, 16. Bartosz Boniecki), 20. Tomasz Kaczmarek (54, 18. Błażej Starzycki) – 13. Kamil Walków (65, 9. Damian Niedojad).

Górnik Polkowice: 74. Jakub Szymański – 11. Dominik Radziemski, 6. Maciej Kowalski-Haberek, 5. Paweł Kucharczyk, 25. Karol Fryzowicz (90, 4. Jarosław Ratajczak) – 23. Eryk Sobków (43, 27. Mateusz Baszak), 56. Michał Danilczyk, 30. Kamil Wacławczyk (69, 20. Rafał Karmelita), 13. Ernest Terpiłowski – 17. Mariusz Szuszkiewicz, 29. Filip Baranowski (69, 16. Maciej Bancewicz).

żółte kartki: Mruk, Walków – Sobków, Szuszkiewicz, Fryzowicz.
sędziowała: Ewa Augustyn (Gdańsk).