Mapa strony

Podział punktów w Polkowicach

W meczu 10. kolejki piłkarze KGHM ZANAM Polkowice zremisowali przed własną publicznością z Falubezem Zielona Góra 0:0. Jeden punkt dał podopiecznym trenera Jarosława Pedryca awans na 12 miejsce w tabeli.

7

Pojedynek rozpoczął się od szturmu drużyny pokowickiej na bramkę przyjezdnych. W pierwszych 10 minutach KGHM ZANAM Polkowice powinno prowadzić z Falubezem już 2:0, niestety zabrakło skuteczności. Po pierwszej bezbarwnej połowie było 0:0. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie. Nadal stroną atakująca byli miejscowi, zielonogórzanie ograniczali się do pojedynczych kontrataków. W miarę upływu czasu gra się wyrównała. Żadnej z drużyn nie udało się jednak trafić do bramki rywala i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

KGHM ZANAM Polkowice – Falubaz Zielona Góra 0:0

KGHM ZANAM Polkowice: Primel – Azikiewicz, Wacławczyk, Sworacki, Szymik (59 Kasiński), Karmelita, Galas (59 Wojciechowski), Fryzowicz, Zawadzki, Surożyński (75 Konefał), Szuszkiewicz (81 Kobiela).

Falubaz Zielona Góra: Krajewski – Andrzejczak, Babij, Borys, Chyrek (77 Pawłowski), Cipior (61 Mycan), Doroszczak, Kaczmarczyk (53 Kobusiński), Ostrowski, Siebert, Ziętek