Mapa strony

Podział punktów w Częstochowie

W 5 kolejce 2. ligi piłkarskiej KS Polkowice zremisował na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Paweł Garyga.

Jeżeli nie możesz wygrać meczu to go zremisuj. To stare piłkarskie porzekadło sprawdziło się pod Jasna Górą. Początek meczu należał do gospodarzy, którzy w pierwszych minutach chcieli zdominować nasz zespół. Później gra się wyrównała i to zielono-czarni stworzyli sobie więcej sytuacji do zdobycia gola.W 36 minucie Raków wyprowadził groźną kontrę, ale na wysokości zadania stanął Przemysław Kazimierczak, który obronił w sytuacji sam na sam z napastnikiem miejscowych. 6 minut później było już 1:0 dla naszego zespołu, na listę strzelców strzałem z dystansu popisał się Paweł Garyga. W ostatniej akcji pierwszej połowy do wyrównania doprowadził Bartosz Soczyński wykorzystując zamieszanie pod bramką KS-u. Do przerwy było 1:1. Po zmianie stron obie drużyny stworzyły sobie dogodne okazje do zdobycia gola, więcej bramek jednak nie padło i mecz zakończył się podziałem punktów.

KS Polkowice: Kazimierczak – Bartków, Darda, Zieliński, Wacławczyk, Famulski, Bryła (72 Sołtyński), Ałdaś, Garyga, Bancewicz (82 Fryzowicz), Gałach.

Raków Częstochowa: Wróbel – Strzelecki (8 Krupa), Góra, Byrtek, Napora, Ogłaza, Retlewski, Czerwiński, Soczyński, Kowalczyk (46 Wiśniewski), Buczkowski (58 Lenkiewicz)