Podział punktów na Ludowym

Kolejny punkt dodali do swojego konta piłkarze KS Polkowice. W meczu wyjazdowym 11 kolejki 2. ligi podopieczni trenera Janusza Kubota zremisowali w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem 0:0.

Spotkanie na Stadionie Ludowym w Sosnowcu przebiegało bez fajerwerków. Obie drużyny w całym meczu nie stworzyły sobie zbyt wielu okazji do zdobycia gola. Bardzo dobre zwody rozegrał bramkarz KS-u -Damian Primel, który był pewnym punktem drużyny. Pierwsza połowa przebłagała właściwie bez historii. Wydarzeniem , które zasługuje na uwagę była awaria oświetlenia na Stadionie Ludowym w 30 minucie meczu. Wówczas obie drużyny udały się do szatni na kwadrans. Pierwsza połowa zakończyła się bez zdobyczy bramkowych. W drugiej odsłonie trenerzy obu drużyn starali się zmienić obraz gry. Niestety zmiany zarówno w Zagłębiu jak i KS-ie nie przyniosły oczekiwanych efektów i mecz zakończył się remisem 0:0.

Zagłębie Sosnowiec – KS Polkowice 0:0

Kartki:   55. Grube – 77. Maciejak 89. Darda

Zagłębie Sosnowiec: Struski – Sierczyński, Kursa, Grudniewski, Ninković – Grube (59 Tumicz), Matusiak, Sadowski (59 Domański) , Szatan – Jankowski, Grudniewski

KS Polkowice: Primel – Bartków, Darda, Wacławczyk, Szewczyk – Famulski, Ałdaś, Karmelita (73 Rykowski), Bryła (68 Maciejak) – Garyga, Fryzowicz (88 Sołtyński)