Mapa strony

Podtrzymać dobrą passę z Lechem

W najbliższą sobotę piłkarzy Górnika Polkowice czeka domowe spotkanie z rezerwami Lecha Poznań. Mecz zaplanowano na godzinę 13.00.

Dotychczasowy bilans spotkań jest niezwykle korzystny dla piłkarzy Górnika. W dotychczas rozegranych meczach zielono-czarni nie doznali porażki. 2 razy wygrali i raz podzielili się punktami.

W ubiegłym sezonie polkowiczanie zagrali z rezerwami Lecha dwukrotnie. We Wronkach po dwóch bramkach Michała Bednarskiego i golu Macieja Bancewicza pokonali rywala 3:0. Wiosną w Polkowicach padł remis 1:1, a na listę strzelców wpisał się Filip Baranowski. W tym sezonie również górą byli podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia, którzy pokonali we Wronkach rezerwy Lecha 3:1. Tym razem na listę strzelców wpisali się: dwukrotnie Eryk Sobków i Mateusz Magdziak.

To tyle statystyki. Sobotnie spotkanie nie będzie na pewno łatwe. Lechici walczą bowiem o utrzymanie się w gronie drugoligowców. Podopieczni trenera Artura Węski, który objął drużynę po Rafale Ulatowskim, zajmują 16. lokatę. Tabela drużyn, które okupują dolną część tabeli jest bardzo spłaszczona. Miedzy 14-18. zespołem jest tylko 3 oczka różnicy. Zatem w Polkowicach szykują się wielkie emocje, bo zielono-czarni walczą o odzyskanie fotela lidera.

Sobotnie spotkanie pomiędzy Górnikiem Polkowice a Lechem II Poznań będzie można oglądać w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner. Początek relacji o godz. 13.00.

https://ewinner.pl/strona/ewinner-2-liga-transmisje-gdzie-ogladac-za-darmo