Podtrzymać dobrą passę

W piątkowe popołudnie piłkarze Górnika wyjechali do Bytowa. 9 listopada podopieczni trenera Enkeleida Dobi zmierzą się z miejscową Bytovią.

W rozgrywkach ligowych piłkarze Górnika Polkowice zmierzyli się z Bytovią czterokrotnie na poziomie II ligi. W sezonie 2012/2013 polkowiczanie przegrali u siebie 0:1 oraz zwyciężyli rywala na wyjeździe 2:1. Rok później górą byli piłkarze z Bytowa, którzy awansowali do I ligi.

W obecnym sezonie obie drużyny w ligowej tabeli dzielą trzy pozycje i zaledwie 2 punkty. Bytovia jest na miejscu szóstym a polkowiczanie na dziewiątym. Przed tygodniem nasi sobotni rywale ulegli w meczu wyjazdowym 0:3 drugiej drużynie Lecha Poznań, natomiast zielono-czarni rozgromili u siebie Gryf Wejherowo 5:0. O tym czy polkowiczanie podtrzymają dobrą passę zwycięstw przekonamy się w sobotnie popołudnie. Początek meczu o godzinie  16.00.

Mecz pomiędzy Bytovią Bytów a Górnikiem Polkowice będzie można obejrzeć w systemie pay per view – 12 zł.

https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/183081-MKS-Bytovia-Bytow-KS-Gornik-Polkowice-17-kolejka.htm