Plan przygotowań I zespołu

Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice po urlopach rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Podopieczni trenera Enkeleida Dobi rozegrają 5 spotkań kontrolnych. Pierwszy mecz już w sobotę z Jarotą Jarocin.

Okres przygotowawczy do nowego sezonu będzie bardzo krótki, bo liga rozpocznie się już na początku sierpnia. Zespół będzie trenował na własnych obiektach grając mecze sparingowe. W zajęciach bierze udział blisko 30 piłkarzy w tym najlepsi juniorzy. W nowym sezonie w barwach KGHM ZANAM Polkowice nie zobaczymy kilku zawodników, którzy postanowili zmienić barwy klubowe. Dawid Wacławczyk przenosi się do Odry Chobienia, natomiast Radosław Karpiński do Odry Ścinawa. Do końca tygodnia poznamy nazwiska piłkarzy, którzy wzmocnią polkowickiego trzecioligowca.

W sobotę zielono-czarni wyjadą do Jarocina na pierwszy sparing. Rywalem naszego zespołu będzie  miejscowa Jarota. Mecz zaplanowano na godz. 12. Rozgrywki ligowe rozpoczną się 5 sierpnia. W pierwszej kolejce nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z Unią Turza Śląska. Inauguracja nowego sezonu w Polkowicach nastąpi 12 sierpnia meczem ze Stilonem Gorzów Wlkp.

 

Sparingi

15.07. Jarota Jarocin (III liga) – Jarocin godz. 12.00
19.07. Górnik Złotoryja (IV liga)  – Polkowice, stadion lekkoatletyczny godz. 18.00
22.07. Świt Skolwin (III liga) – Grodzisk Wlkp. Godz. 17.00
26.07. AKS Strzegom (IV liga)  – miejsce do ustalenia
29.07. Zagłębie II Lubin (III liga)  – miejsce do ustalenia

Galeria zdjęć