Mapa strony

Piłkarze z wielkanocną wizytą

Piłkarze I zespołu KGHM ZANAM Polkowice odwiedzili Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Placówka Socjalizacyjna „Skarbek” w Polkowicach oraz Placówka Socjalizacyjno-Interwencyjna „Perspektywa” w Polkowicach. Zawodnicy obdarowali dzieci i młodzież świątecznymi prezentami ufundowanymi przez Gminę Polkowice oraz sponsorów.

 

Na spotkanie do placówki przybyli: Michał Bednarski, Rafał Karmelita, Maciej Kowalski-Haberek i Mateusz Magdziak, którzy przynieśli dzieciom słodycze, kolorowanki, breloki i długopisy. W podziękowaniu za wizytę otrzymaliśmy od młodzieży własnoręcznie namalowaną pastelę „Zajączka Wielkanocnego”.

Po spotkaniu w sali zawodnicy rozegrali z młodzieżą krótki mecz piłkarski. Na zakończenie dzieci zaprosiły zawodników KGHM ZANAM Polkowice do kolejnych odwiedzin oraz rozegrania wspólnego meczu.

To kolejne już spotkanie zawodników I zespołu z dziećmi i młodzieżą z terenu gminy Polkowice. Wcześniej nasi zawodnicy gościli w placówkach oświatowych, przedszkolach czy też na oddziale pediatrycznym szpitala w Lubinie.