Pierwszy komplet punktów KS Polkowice!

Podopieczni Adama Buczka pokonali 3:1 MKS Oława. Bramki dla KS Polkowice strzelali: Szymon Skrzypczak, Adrian Krysian i Mateusz Szczepaniak. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 3. kolejki II ligi zachodniej.

Do tego spotkania zielono-czarni przystąpili bardzo zdeterminowani. Po nieudanych ligowych potyczkach z Rozwojem Katowice i Lechem Rypin, polkowiczanie w pełni zrehabilitowali się swoim kibicom. Dzisiejsza potyczka z MKS Oława rozpoczęła się idealnie dla naszego zespołu. Piłkarze KS Polkowice już w 7. minucie wyszli na prowadzenie. Autorem pierwszego trafienia był Szymon Skrzypczak, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Po niespełna dziesięciu minutach polkowiczanie zdobyli drugiego gola, a na listę strzelców wpisał się Adrian Krysian. W 27. minucie meczu arbiter dopatrzył się przewinienia w polu bramkowych KS Polkowice i podyktował rzut karny dla MKS Oława. Jedenastkę na gola pewnie zamienił Jakub Kalinowski. Po zmianie stron oba zespoły konstruowały groźne akcje, po których powinny paść bramki. Dopiero w 90. minucie meczu polkowiczanie ustalili wynik meczu. Po indywidualnej akcji, pięknym strzałem popisał się Mateusz Szczepaniak, po którym pozbawił jakichkolwiek szans do obrony bramkarza gospodarzy. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:1 dla KS Polkowice. Swojego zadowolenia z dzisiejszej postawy zespołu nie krył Adam Buczek, szkoleniowiec KS Polkowice – Zagraliśmy bardzo ambitnie i konsekwentnie. W dzisiejszym meczu zespół był skuteczny. W poprzednich meczach brakowało nam wykończenia. Pierwsze punkty cieszą i myślami jesteśmy już przy kolejnym spotkaniu z Calisią Kalisz- mówił nam tuż po meczu Adam Buczek, trener KS Polkowice.

KS Polkowice: Primel – Fryzowicz, Darda, Wacławczyk, Śliwiński (46′ Szuszkiewicz P.), Krysian, Famulski (77′ Szuszkiewicz M.), Sołtyński (75′ Tomyk), Bryła, Szczepaniak, Skrzypczak.

Najbliższy mecz z udziałem KS Polkowice zostanie rozegrany już w najbliższą sobotę. Spotkanie pomiędzy KS Polkowice a Calisią Kalisz odbędzie się 25.08.2012 r. o godzinie 17 na stadionie przy ul. Kopalnianej.
Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do przyjścia na mecz. Wasze wsparcie będzie potrzebne naszemu młodemu i zdolnemu zespołowi!

Przyjdź i wspieraj dopingiem! Nie może Ciebie tam zabraknąć!