Pierwsze sparingi juniorów

Przebywający na zgrupowaniu w Myślenicach juniorzy KS-u Polkowice rozegrali swoje pierwsze mecze kontrolne. Juniorzy starsi zremisowali z seniorami A klasy z okręgu Myślenickiego 0: 0, natomiast ich młodsi koledzy rozbili Dalin Myślenice 5:1.

4

Rywalem juniorów starszych była drużyna seniorów złożona z zawodników A klasy z okręgu Myślenickiego. Podopieczni Waldemara Jedynaka pokazali się z dobrej strony, a cały mecz przebiegał w bardo szybkim tempie. Dynamiczne akcje obu zespołów były skutecznie powstrzymywane przez bloki defensywne, a nieliczne błędy obrońców naprawiali dobrze dysponowani tego dnia bramkarze. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Juniorzy starsi KS Polkowice – seniorzy A klasy z okręgu Myślenickiego 0:0.

Galeria zdjęć

Doskonale spisali się juniorzy młodsi, którzy zmierzyli się z zespołem Dalin Myślenice. Polkowiczanie uskrzydleni wygraną w Dubai-Cup rozbili rywala aż 5:1. Już pierwsza akcja ofensywna KS-u w 3 minucie meczu zakończyła się zdobyciem bramki, a jej autorem był Dawid Kostek. W 11 minucie wynik na 2:0 podwyższył Dawid Świdwa, był on również autorem kolejnych dwóch bramek w 24 i 76 min. Jedno trafienie dołożył Bartłomiej Jankowski w 63 minucie spotkania. Gospodarze zdołali zdobyć honorową bramkę w 46 minucie meczu. Mecz przebiegał pod kontrolą naszego zespołu. Umiejętna gra w defensywie skutecznie uniemożliwiała przeciwnikowi stwarzanie zagrożenia pod naszą bramką. Szybkie przejście do ofensywy po odbiorze piłki powodowało częste zagrożenie bramki rywala.

Juniorzy młodsi KS Polkowice – Dalin Myślenice 5:1
Bramki dla KS-u:
Dawid Kostek 3, Dawid Świdwa 11, 24, 76, Bartłomiej Jankowski 63