Ostatnia próba przed ligą

W meczu kontrolnym rozegranym w Polkowicach miejscowy KS uległ 4-ligowej drużynie Orkana Szczedrzykowice 0:1. Bramka dla gości padła w ostatniej minucie meczu.

Pojedynek rozegrano na stadionie lekkoatletycznym w Polkowicach. Rywalem naszego zespołu był siódmy zespół 4 ligi Orkan Szczedrzykowice. Obie drużyny przystąpiły do spotkania w swoich najmocniejszych składach. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i powinna zakończyć się prowadzeniem zielono- czarnych.Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą odsłonę w polu karnym Orkana faulowany był Mariusz Szuszkiewicz i arbiter wskazał na wapno. Niestety strzał Dawida Wacławczyka z 11 metrów obronił golkiper przyjezdnych. Po zmianie stron na boisku dominowali nasi piłkarze, którzy co kilka minut stwarzali groźne sytuacje pod bramką rywala. Gości ograniczali się jedynie do sporadycznych kontrataków. Po jednym z nich w 89 minucie meczu pomocnik Orkana – Paweł Rosa pokonał Sebastiana Szymańskiego i mecz zakończył się wygraną 4-ligowca 1:0.

KS Polkowice – Orkan Szczedrzykowice 0:1 (0:0)

KS Polkowice: Janczak (46 Szymański) – Karpiński (46 Wieczorek), Sworacki (46 Stępień), Kasiński (46 Dybizbański), Szymik, Wacławczyk, Sikorski, Bancewicz, Drzazga (46 Zawadzki), Szuszkiewicz, Fryzowicz.

Orkan: Sinanis – Syska – Dudkiewicz – Niewiadomski – Wyżga – Ogórek – Majka – Rosa – Śliwiński – Burda – Piechuta.
Na zmiany wchodzili: Andruszczyszyn, Pazio, Zieliński, Niewdana, Górski, Kulikowski, Grygierczyk.