Ostatni sparing przed ligą

W meczu kontrolnym rozegranym w Polkowicach podopieczni trenera Jarosława Pedryca zremisowali z Wartą Bolesławiecką 2:2. Bramki dla KGHM ZANAM Polkowice zdobyli Wojciech Konefał i Karol Fryzowicz.

konwar

Tuż przed ligą szkoleniowiec zielono-czarnych dał szansę występu na murawie zawodnikom , którzy walczą o wyjściową jedenastkę. Od pierwszych minut na placu gry zameldowali się m.in.: Jakub Kopaniecki, Kamil Zawadzki, Kordian Tański czy Dominik Suchora. Spotkanie rozpoczęło się po myśli przyjezdnych. Już w 12 min. po dwóch szkolnych błędach Tańskiego Warta prowadziła 2:0. Bramkę kontaktową dla KGHM ZANAM zdobył w 26 min. Wojciech Konefał i pierwsza połowa zakończył się wygraną gości 2:1. Po zmieni stron trener Pedryc dokonał kilku zmian. Na murawie zameldował się bramkarz Marcin Furtak oraz zawodnicy z pola: Karol Fryzowicz, Mateusz Magdziak, Dawid Wacławczyk, Wojciech Galas i Kamil Hempel. W 65 min. arbiter za faul w polu karnym na Konefale wskazał na wapno. Niestety piłka po uderzeniu Wacławczyka z jedenastu metrów trafiła w słupek. Chwilę później był  już remis. Indywidualną akcję prawą stroną boiska przeprowadził Fryzowicz pokonując golkipera gości. Więcej bramek w meczu nie padło w Polkowicach miejscowy KGHM ZANAM zremisował z Warta Bolesławiecką 2:2.

KGHM ZANAM Polkowice – Warta Bolesławiecka 2:2 (1:2)
Bramki dla Polkowic: Konefał 26, Fryzowicz 68

KGHM ZANAM Polkowice: Kopaniecki – Zawadzki, Kasiński, Tański, Suchora, Rybarczyk, Ptak, Famulski, Kobiela, Konefał, Szuszkiewicz.

Po przerwie zagrali również: Furtak, Fryzowicz, Magdziak, Wacławczyk, Galas, Hempel.