Operacja Kalisz

W niedzielne południe Zielono-Czarni zainaugurują rundę rewanżową na Kopalnianej. Rywalem naszego zespołu będzie  wicelider eWinner 2 Ligi. Początek meczu o godz. 12.30.

Polkowiczanie rozpoczęli rundę wiosenną od falstartu, ulegając na wyjeździe drużynie Motoru Lublin. Ten mecz to już jednak historia. Przed nami spotkanie z KKS-em Kalisz. Jesienią na boisku rywala był remis 2:2. „Trójkolorowi” to jednak jeden z najlepszych zespołów rozgrywek eWinner 2 Ligi, który plasuje się na pozycji wicelidera i niewątpliwie walczyć będzie o awans do klasy wyższej. W środę „Kakaesiacy” w meczu ćwierćfinałowym Fortuna Pucharu Polski odprawili z kwitkiem ekstraklasowy Śląsk Wrocław, wygrywając 3:0.
Zatem w niedzielę drużynę Górnika czeka twarda walka o punkty. Podopieczni trenera Tomasza Grzegorczyka, będą chcieli zrehabilitować się przed własną publicznością za porażkę w Lublinie i dodać do swojego konta komplet punktów. „Górnicy” tego dnia bardzo liczą na wsparcie swoich fanów.

⚽️ Przyjmijcie zaproszenie na niedzielne spotkanie z KKS 1925 Kalisz od p.o. Prezesa Zarządu KS Górnik Polkowice Piotra Pałaszewskiego oraz całej drużyny ⚽️