Oglądaj ligę na SPORTIZE

Od 28. kolejki spotkania EWINNER 2. Ligi będzie można oglądać w dedykowanej platformie SPORTIZE. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosić będzie 23,99 zł i pozwoli obejrzeć wszystkie dostępne spotkania.

Od momentu pojawienia się sponsora tytularnego rozgrywek zmienia się sposób transmitowania meczów ligowych. Spotkania będą realizowane za pomocą inteligentnych kamer, z udziałem komentatora. Mecze oprócz platformy Sportize będzie można jednocześnie śledzić w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner, pod warunkiem założenia konta. Platforma Sportize daje możliwość oglądania meczów na komputerze, czy telewizorze.

Aby otrzymać dostęp do meczów użytkownik powinien zarejestrować się w serwisie Sportize (https://sportize.pl/home). Rejestracja jest bezpłatna, a użytkownik może bezpłatnie korzystać z wybranych treści. Całkowity dostęp do wszystkich transmisji oraz VOD otrzymuje po wykupieniu pakietu członkowskiego, którego miesięczny koszt wynosi 23,99 zł.

Dodatkowo w ciągu godziny od zakończenia transmisji live każdy mecz zostaje zapisany na platformie i jest dostępny na życzenie w dowolnym momencie.