Nie dali rady Piastowi

W meczu wyjazdowym III ligi piłkarze KGHM ZANAM Polkowice ulegli Piastowi Żmigród 1:3. Honorową bramkę dla podopiecznych trener Enkeleida Dobi zdobył Mateusz Magdziak.

Po pierwszych 45 minutach gry prowadzili polkowiczanie po golu autorstwa Mateusza Magdziaka, niestety druga część tego meczu należała do gospodarzy. Najpierw w polu karnym rywali został sfaulowany Szymon Sołtyński i „jedenastkę” pewnie i skutecznie egzekwował Mateusz Jaros. Później Szymon Sołtyński znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem przyjezdnych i dograł do Oskara Trzepacza, który dokonał formalności i ze spokojem wpakował futbolówkę do pustej bramki. Rezultat tej rywalizacji ustalił w 78 minucie gry Eryk Moryson, popisując się skutecznym strzałem głową po dośrodkowaniom z rzutu rożnego Mateusza Jarosa.

Piast Żmigród – KGHM ZANAM Polkowice 3:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Jaros 52,Oskar Trzepacz 67, Eryk Moryson 78 – Mateusz Magdziak 12

Żmigród: Dariusz Szczerbal – Patryk Gołębiewski, Łukasz Mozler (87 Karol Stachowiak), Mikołaj Juchacz, Michał Kieca (81 Michał Chyrek), Paweł Kohut, Oskar Trzepacz (72 Eryk Moryson), Michał Koźlik, Wojciech Bzdęga, Mateusz Jaros, Szymon Sołtyński (77 Patryk Bobkiewicz).

Polkowice: Damian Primel – Mateusz Magdziak, Maciej Kowalski-Haberek, Wojciech Konefał (60 Jakub Ostrowski), Wojciech Galas (75 Rafał Karmelita), Dominik Radziemski (80 Michał Bednarski), Adrian Nowacki (67 Wiktor Kobiela), Maciej Bancewicz, Mariusz Szuszkiewicz, Piotr Azikiewicz, Karol Fryzowicz.