Na początek z Falubazem

Piłkarze Górnika Polkowice od Falubazu Zielona Góra rozpoczynają cykl sparingów przed nowym sezonem. Zielono-czarni zagrają również z Miedzią Legnica, Zagłębiem Lubin i Odrą Opole.

W okresie przygotowawczym zespół Górnika rozegra 4 mecze kontrolne.  Pierwszym sparingpartnerem będzie trzecioligowy Falubaz Zielona Góra. W planach polkowiczanie mają również mecze z 1. ligową Miedzią Legnica oraz ekstraklasowym Zagłębiem Lubin. Na deser nasze ekipa zagra z występującą w pierwszej lidze ? Odrą Opole.

 

Terminy spotkań kontrolnych:

6 lipca (sobota), Zielona Góra ? godz. 11.00
Falubaz Zielona Góra ? Górnik Polkowice

10 lipca (środa), Legnica ? godz. 17.00
Miedź Legnica ? Górnik Polkowice

12 lipca (piątek), Lubin ? godz. 17.00
Zagłębie Lubin ? Górnik Polkowice

19 (piątek), Opole ? godz. (do ustalenia)
Odra Opole ? Górnik Polkowice