Młodzież pokazała klasę

Mamy wspaniałą młodzież – w taki sposób komplementował zespół Grzegorz Karmelita po wysokiej wygranej 6:1 z Odrą Chobienia. Po piętnastu kolejkach rezerwy KS Polkowice zajmują wysokie, czwarte miejsce w ligowej tabeli.

 

W dzisiejszym meczu polkowiczanie zaaplikowali drużynie przyjezdnych pięć bramek. Szósta na korzyść KS Polkowice padła po samobójczym trafieniu gości. Swojego zadowolenia z postawy zespołu nie krył po meczu Grzegorz Karmelita, trener polkowickich rezerw – To były bardzo dobre zawody w wykonaniu mojego zespołu. W pierwszej połowie spotkanie toczyło się na wyrównanym poziomie. Po zmianie stron przeprowadziliśmy kluczowe kontry, po których bramki wyrastały jak grzyby po deszczu. Cieszymy się z kolejnej wygranej i szykujemy się do ostatniego meczu w rundzie jesiennej – mówił po meczu Grzegorz Karmelita, trener polkowickich rezerw. Do zakończenia zmagań rundy jesiennej polkowiczanom pozostał jeden mecz. Przypominamy, że w ramach 13. kolejki Ligi Okręgowej Seniorów zostało rozegrane zaledwie jedno spotkanie – Chrobrego Głogów z ze Spartą Grębocice. Pozostałe mecze ze względu na obfite opady śniegu zostały przełożone na 18.11.2012 r. na godzinie 13. Ostatnim rywalem podopiecznych Grzegorza Karmelity będzie Zamet Przemków.

 

Skład KS II Polkowice:

Łukasik -Stępień (60. Szymik), Kucharzak, Sitnicki, Stencel (62. Basałyga), Kwaśniewski, Drzazga (68. Niemasz P.), Karmelita, Tomyk (46. Baryczkowski). Wilk (76. Miler.), Jurak (85. Lasota).