Młodzież KS-u bez wygranej

W meczu Ligi Dolnośląskiej Młodzików piłkarze KS Polkowice przegrali u siebie z COMT 2012 Bolesławiec 0-4 (0-2). Kolejnym rywalem podopiecznych trenera Krzysztofa Wadasa będzie Polonia Środa Śląska.
Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando przyjezdnych, którzy po zwycięstwie w Polkowicach umocnili się na pozycji lidera. Dobre sytuacje pod koniec pierwszej części spotkania mieli Patryk Morawski, który w trudnej sytuacji oddał strzał na bramkę minimalnie przenosząc piłkę nad poprzeczką oraz Michał Mielczarek, którego strzał zza linii pola karnego obronił z trudem bramkarz gości.

„Mimo pełnego zaangażowania moich piłkarzy nie byliśmy w stanie poważnie zagrozić bramce gości” – mówi trener Krzysztof Wadas. „Martwić może fakt, że to już kolejny (trzeci mecz) bez zdobyczy bramkowej mojego zespołu. Również turniej w Nachodzie okazał się dla naszych młodzików srogą lekcją futbolu. Grając z najlepszymi zespołami z Czech byliśmy wyraźnie słabsi w każdym elemencie gry. Mam tylko nadzieję, że chłopcy wyciągną wnioski z tych meczów i szybko wrócą na właściwy tor”.9 listopada zespół młodzików KS-u zmierzy się na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek Polonią Środa Śląska, a 16 listopada podejmować będzie outsidera rozgrywek zespół Victorii Świebodzice. „Jeśli myślimy o grze wiosną w grupie mistrzowskiej musimy koniecznie poprawić swój bilans punktowy, gdyż czujemy już na plecach oddech goniących nas rywali” – kończy trener Wadas.

 

W innym meczu Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy zespół KS Polkowice prowadzony przez trenera Konrada Janczaka uległ Konfeksowi Legnica 0:6.