Młodzicy na czele tabeli!

Podopieczni Konrada Jaczaka pokonali aż 4:1 zespół Zagłębia Lubin. Cztery bramki dla KS Polkowice zdobył Kacper Osiadły. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 12. kolejki Terenowej Ligi Młodzików. Dzięki tej wygranej polkowiczanie z dorobkiem szesnastu punktów zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Zadowolenia z postawy swojej drużyny nie ukrywał po meczu Konrad Janczak, trener naszych młodzików – W pierwszej połowie zagraliśmy nieco słabiej, choć zdobyliśmy dwie bramki. Po zmianie stron nie pozostawiliśmy cienia wątpliwości, która z drużyn jest lepsza. Na pochwałę zasługują wszyscy piłkarze, choć kilku z nich muszę indywidualnie wymienić – Kacper Osiadły, który wykazał się znakomitą skutecznością i strzelił cztery gole. Bardzo dobrze spisał się również obrońca Oleksandr Nowickyj, który doskonale czytał grę Zagłębia. Jednakże najlepszym zawodnikiem na boisku był Krystian Jeziorny. Potrafił wygrywać pojedynki nawet z czterema piłkarzami. Przez całe spotkanie był niezwykle aktywny i przyczynił się do zwycięstwa naszego zespołu. Dziękuję całemu zespołowi za zaangażowanie w tym meczu. Cieszymy się, że tak dobrze udało nam się zainaugurować wiosnę – mówi Konrad Janczak, trener młodzików KS Polkowice.

Już jutro przed naszymi młodzikami kolejny ważny mecz. Do Polkowic przyjeżdża zespół z Łagoszowa. Spotkanie odbędzie się o godz. 12.30 na bocznej płycie stadionu przy ul. Kopalnianej.