Mapa strony

Młodzicy KS-u wygrali ze Śląskiem

Od wygranej rozpoczęli rundę wiosenną Ligi Dolnośląskiej Młodzików piłkarze KS-u Polkowice. Podopieczni trenera Konrada Janczaka pokonali we Wrocławiu miejscowy Śląsk 4:3.

Śląsk Wrocław – Klub Sportowy Polkowice 3:4 (2:1)
Bramki dla KS: Śmietana Marcel, Pieczarka Eryk, Burda Oskar, Łysakowski Sebastian

KS Polkowice: Oliwia Macała (Prośniak)-Lasota (Bereś), Czarnecki (Tymofiejew), Poczwardowski, Macała Oliwier (Pociecha), Matwiszyn (Pieczarka), Leopold (Łysakowski), Śmietana, Burda

„Zagraliśmy nie najlepsze zawody, żeby nie powiedzieć słabe. Brakowało kreatywności na połowie przeciwnika, nie chcieliśmy się utrzymywać przy piłce, pojedynki 1×1 mogę policzyć na jednej ręce, wyglądało to tak jakbyśmy chcieli rozegrać mecz i zbytnio się nie zmęczyć. Patrząc na mecze sparingowe był to najsłabszy mecz w tym roku. Z drugiej strony pod koniec spotkania drużyna pokazała charakter zdobywając bramkę na 3:3 i dokładając na 4:3. Po awansie do I Ligi Dolnośląskiej mam nadzieje, że każdy mecz będzie wyrównany bo to rozwija zespół , a my zagramy lepiej piłkarsko utrzymując charakter który dał nam 3 pkt w tym meczu”- podsumował spotkanie trener Konrad Janczak.