Mecze z Widzewem za darmo

W ramach promocji rozgrywek Fortuna 1 Ligi mecze 6. kolejki rozgrywane w najbliższy weekend (27-29 sierpnia) kibice będą mogli obejrzeć bezpłatnie w serwisie ipla (od 1 września br. Polsat Box Go).

 Link do meczu Widzew Łódź vs Górnik Polkowice: https://www.ipla.tv/…/Fortuna-1-Liga-Widzew-Lodz…/28978

 

Od początku sezonu 2021/22 pierwszoligowi kibice mają możliwość oglądania na platformie Ipla (od 1 września br. Polsat Box Go) wszystkich meczów Fortuna 1 Ligi. Transmisje realizowane są przy wykorzystaniu wielu kamer, z powtórkami i pełną oprawą graficzną, zaś komentarz meczowy zapewniają dziennikarze i eksperci stacji Polsat Sport.

Dostęp do rozgrywek jest możliwy multiplatformowo – na komputerach, w Smart TV, na urządzeniach mobilnych i wybranych dekoderach.

W trakcie pierwszych kolejek nowego sezonu użytkownicy serwisu Ipla w Polsce mogli wykupić dostęp do każdego pojedynczego spotkania. Od września transmisje z meczów Fortuna 1 Ligi dla polskich kibiców będą oferowane w serwisie i aplikacji Polsat Box Go w jednym pakiecie.

Kibice mieszkający za granicą już teraz mogą skorzystać z pakietu zapewniającego transmisje ze wszystkich rozgrywanych spotkań.