Mamy najlepszych Orlików!

Podopieczni Krzysztofa Wadasa byli bezkonkurencyjni w eliminacjach do Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Dolnośląskiego. W etapie powiatowym pewnie wygrali swoje mecze i awansowali do gier finałowych. Zmagania Orlików z naszego powiatu odbyły się w Przemkowie.

W zawodach polkowiczanie zmierzyli się z reprezentacjami szkół z Trzebnicy i Przemkowa. W pierwszym ze spotkań czarno – zieloni wygrali 3:1, a bramki dla KS Polkowice strzelali: Patryk Morawski (2 gole) i Kamil Grygiel. W meczu finałowym podopieczni Krzysztofa Wadas pokonali 1:0 zespół gospodarzy, a zwycięskiego gola na 20 sekund przed ostatnim gwizdkiem arbitra strzelił ponownie Grygiel. – Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników. Chłopaki ambitnie zagrali i zasłużyli na zwycięstwo – mówi Krzysztof Wadas, trener naszych Orlików.
Gry finałowe odbędą się 3 maja na Stadionie Miejskim we Wrocławiu – Arenie na której będą rozgrywane mecze mistrzostw Europy w piłce nożnej. Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w stolicy Dolnego Śląska.