Mamy lidera

W meczu o mistrzostwo Klasy Okręgowej Seniorów piłkarze KS Polkowice pokonali u siebie byłego już lidera Chojnowiankę Chojnów 3:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mariusz Szuszkiewicz, Mateusz Surożyński oraz Krzysztof Drzazga.

Już od pierwszego gwizdka arbitra na murawie istniała tylko jedna drużyna. Szybko zdobyta bramka przez Mariusza Szuszkiewicza w 10 min. meczu ustawiła dalszy przebieg rywalizacji. W 39 min. było już 2:0 dla zielono-czarnych, a na listę strzelców wpisał się junior Mateusz Surożyński. W pierwszej akcji po przerwie gola na 3:0 dla miejscowych zdobył Krzysztof Drzazga. W drugiej odsłonie Chonowianka praktycznie nie wychodziła z własnej połowy, natomiast piłkarze KS-u zaczęli bawić się piłką zamykając rywala na w polu karnym. Gdyby polkowiczanie wykorzystali kolejne dogodne sytuacje do zdobycia goli to mecz mógłby zakończyć się pogromem rywala.

KS Polkowice – Chojnowianka Chojnów 3:0 (2:0)

Bramki: Mariusz Szuszkiewicz 10, Mateusz Surożyński 39, Krzysztof Drzazga 46

KS Polkowice: Janczak – Fryzowicz, Szymik, Wacławczyk, Bancewicz, Drzazga (88 Cieśla), Szuszkiewicz (69 Tórz), Karpiński, Kasiński, Surożyński.

Chojnowianka: Pisarski – Tucholski, Rajczakowski, Światłoń, Korniłowicz, Gałaszkiewicz (81 Iwaniak), Baszczak, Polański, Ziembowski, Serkies (88 Balicki), Mikułka.