Magdziak w Lechu

Dziś Mateusz Magdziak pożegnał się KS Polkowice. Od nowego sezonu były już pomocnik zielono-czarnych grać będzie w rezerwach Lecha Poznań.

Madzio

Sierpień to okres transferowy w rozgrywkach piłkarskich. Nie tak dawno Polkowice opuścił nasz najlepszy snajper zielono-czarnych Krzysztof Drzazga, kolejnym graczem, który zdobył uznanie w oczach skautów jest Mateusz Magdziak. Popularny „Madzio” już w najbliższą sobotę ma zadebiutować w drugiej drużynie Lecha Poznań. Mateuszowi życzymy powodzenie w dalszym rozwoju swojej piłkarskiej kariery.

Na facebooku Mateusz Magdziak podziękował za 2 lata spędzone w Polkowicach.

Chciałbym podziękować Wam, moja kochana drużyno za te 2 lata. Za każdą porażkę, przez którą byliśmy silniejsi, za każde zwycięstwo które pokazywało jakimi jesteśmy GLADIATORAMI. Ten okres czasu sprawił że nie tylko byliśmy kolegami z szatni ale stworzyliśmy rodzinę, która zawsze będzie moja rodzina bez względu na to co się będzie działo. Jestem z Wami Pany na dobre i na złe kocham Was, będzie mi Was brakowało !!!

P.S. czekam w sobotę na wieści o 3 punktach i o lambadzie w szatni, jesteście wielcy, pokażcie na co Was stać !! każdy z Was zasługuje na champion league.

„NAJLEPSZA EKIPA PIŁKARZE GÓRNIKA „