Łatwa wygrana ze Śleszowem

W meczu 12 kolejki IV ligi dolnośląskiej KS Polkowice pokonał LKS Stary Śleszów 5:2. Była to jedenasta wygrana podopiecznych trenera Jarosława Pedryca w rundzie jesiennej.

Pojedynek od początku należał do miejscowych, którzy co kilka minut stwarzali groźne sytuacje pod bramką rywala. Jako pierwszy wynik spotkania otworzył Krzysztof Drzazga, który wykorzystał dokładne podanie Mariusza Szuszkiewicza i było 1:0 dla KS-u. Na kolejną bramkę kibice czekali tylko 10 minut. Mariusz Szuszkiewicz strzelił z ostrego konta i było 2:0. Tuż przed przerwą drugą swoją bramkę w meczu zdobył Drzazga i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem KS-u 3:0. Po zmianie stron nadal ton grze nadawali miejscowi, a na listę strzelców wpisali się kolejno: Radosław Karpiński i wprowadzony po przerwie Wojciech Jurak. Wysokie prowadzenie nieco uśpiło piłkarzy KS-u Polkowice, którzy w końcówce stracili dwa gole. Ostatecznie mecz zakończył się wysoką wygraną podopiecznych trenera Pedryca 5:2.

KS Polkowice – LKS Stary Śleszów 5:2 (3:0)