Kup karnet na sezon

Od 25 lipca rusza sprzedaż karnetów i biletów na mecze piłkarzy KGHM ZANAM Górnik Polkowice w sezonie 2018/2019. Cena wejściówki na wszystkie spotkania w sezonie to jedyne 50 złotych.

W nowym sezonie piłkarze KGHM ZANAM Górnik Polkowice rozegrają 34 mecze z tego 17 na własnym boisku. Jesienią czeka nas 9 spotkań w Polkowicach. Rozgrywki III ligi piłkarskiej rozpoczną się 4 sierpnia. W pierwszej kolejce zielono-czarni podejmować będą przed własną publicznością Zagłębie II Lubin.

Karnet w cenie 50 zł upoważnia do wstępu na mecze mistrzowskie sezonu 2018/2019 oraz wjazdu samochodem na teren stadionu. Cena biletu na mecz to 5 zł. Darmowy wstęp na wszystkie spotkania mają kobiety, dzieci, młodzież szkolna oraz studenci – za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej.

Karnety i bilety na mecze piłkarzy KGHM ZANAM Górnik Polkowice można nabywać już od 25 lipca w siedzibie klubu przy ul. Kopalnianej 4, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -14.00. Cegiełki będą sprzedawane również w stadionowych kasach już godzinę przed rozpoczęciem meczu.