Mapa strony

Kup gadżet odbierz zaproszenie

15 lipca piłkarze Górnika Polkowice zmierzą się na własnym boisku ze Zniczem Pruszków. Już w najbliższy piątek 10 lipca ruszamy z akcją sprzedaży gadżetów, do każdego dołączamy bezpłatne zaproszenie na środowe spotkanie.

 

Kibice, którzy będą chcieli zobaczyć środowe spotkanie ze Zniczem Pruszków muszą udać się na stadion po wejściówki. Każda osoba, która zakupi klubowy gadżet w cenie 6 złotych otrzyma bezpłatne zaproszenie na mecz.

Gadżety będzie można nabyć przy ulicy Kopalnianej w kasie nr 1 (od strony parku), w piątek (10 lipca) i we wtorek (14 lipca) od godz. 15.00 do 17.00.

Przy kasie może przebywać tylko jedna osoba posiadająca maskę ochronną zakrywającą usta i nos. Kolejne osoby muszą zachować 2 metry odstępu.

Przypominamy, że kasy biletowe w dniu meczu będą NIECZYNNE (wytyczne PZPN).  

Podczas środowego meczu ze Zniczem Pruszków będą obowiązywać specjalne zasady. Na obiekcie kibice muszę używać masek zakrywających usta i nos.

 

Specjalne zasady przebywania na stadionie Górnika Polkowice podczas meczu

Mecze z udziałem kibiców w warunkach pandemii odbywać się będą w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym. Kibice będą wchodzić przez bramy w 30-sekundowych odstępach, dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion, by uniknąć kolejek (bramy otwieramy 2,5 godziny przed meczem). Kibice oczekujący na wejście na stadion zobowiązani są zachować wymagany prawem dystans 2 m. Przy wejściach pojawią się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

W drodze na swoje miejsce kibic jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa (maseczka powinna być ściągnięta po zajęciu miejsca siedzącego). Kibice zobowiązani są utrzymywać pomiędzy sobą odległość 2 m również podczas przemieszczania się na terenie obiektu. Maksymalna liczba osób przebywających w toaletach zostanie ograniczona do liczby kabin toaletowych. Zabronione będzie wnoszenie bagażu podręcznego i nie będą udostępniane punkty depozytowe.

Kibice muszą siedzieć w odstępach, na wyznaczonych na zaproszeniach miejscach. Wychodzenie ze stadionu po meczu będzie odbywało się poszczególnymi sektorami – spiker będzie informował o kolejności wychodzenia, by uniknąć zgromadzenia wielu osób w jednym miejscu.

Informujemy także, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu.

Na stadion nie będą wpuszczane osoby z wyraźnymi objawami choroby. Apelujemy o rozsądek i przemyślane decyzje o obecności na stadionie w trosce o zdrowie własne i innych.