Ks pokonał Prochowiczankę

Piłkarze KS Polkowice w meczu kontrolnym rozegranym w Legnicy pokonali 3. ligową Prochowiczankę Prochowice 1:0. Bramkę dla zielono-czarnych strzelił w 60 min. meczu Chrystian Tomyk.

 

Pojedynek sparingowy został rozegrany na sztucznej płycie w Legnicy. Piłkarze obu drużyn rywalizowali w dobrych warunkach boiskowych. Gra była szybka i obie drużyny często przemieszczały się na połowę rywala. Więcej z gry mieli jednak polkowiczanie, którzy co kilka minut stwarzali groźne sytuacje pod bramką Prochowiczanki. Pierwsza połowa zakończyła się jednak bezbramkowym remisem. Po zmianie stron trenerzy obu drużyn wymienili niemal całe jedenastki. Lepiej w drugiej odsłonie zaprezentowali się podopieczni trenera Adama Buczka, którzy częściej gościli pod bramką rywala. Dobrymi wrzutkami w pole karne Prochowicanki popisywał się Szymon Soltyński, zabrakło jedynie skuteczności strzeleckiej naszych piłkarzy. W 60 minucie piłkę na 25 metrze otrzymał Chrystian Tomyk, nie zastanawiając się długo huknął z dystansu , a ta zatrzepotała w bramce zespołu z Prochowic. Więcej goli w meczu nie padło. W Legnicy KS Polkowice pokonał Prochowiczanke Prochowice 1:0.

KS Polkowice
I połowa: Primel – Śliwiński, Darda, Bartków, Cieślak ( zawodnik testowany), Krysian, Fryzowicz, Kusowski, Ałdaś, Szczepaniak, Szuszkiewicz M.

II połowa: Łukasik – Szuszkiewicz P. , Kucharzak, Bartków (55 Darda), Krysian (65 Kusowski), Martynowicz, Cieślak, Jurak, Sołtyński, Bancewicz, Tomyk