Konkurs dla kibiców

Klub Sportowy Górnik Polkowice przy współpracy z portalem e-legnickie organizuje konkurs dla fanów Górnika. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Polkowice oraz SKODA RE-WO VOLUMIS MOTORS.

W najbliższą sobotę nastąpi inauguracja III  Ligi piłkarskiej. Zespół KGHM ZANAM Górnik Polkowice podejmować będzie przed własną publicznością rezerwy Zagłębia Lubin.

Wraz z portalem www.e-legnickie.pl przygotowaliśmy dla kibiców konkurs. Trzeba wytypować końcowy wynik potyczki KGHM ZANAM Górnika Polkowice z Zagłębiem II Lubin i wysłać maila na adres konkurs@e-legnickie.pl podając swoje dane. Ale to połowa drogi po sukces. Następnie trzeba się pojawić na stadionie w sobotnie popołudnie i kibicować… temu na kogo się postawiło. Ci, którzy prawidłowo wytypują wynik meczu zaraz po końcowym gwizdku otrzymają komplety klubowych, bardzo atrakcyjnych pamiątek.

Dla uczestników konkursu mamy również 15 biletów na mecze KGHM ZANAM Górnik Polkowice w rundzie jesiennej.

Na odpowiedzi z typowaniem wyniku meczu KGHM ZANAM Górnik Polkowice – Zagłębie II Lubin czekamy do piątku (03.08.18) do PÓŁNOCY!