Kolejne zwycięstwo rezerw

Piłkarze KS II Polkowice pokonali 4:0 Spartę Grębocice. Bramki dla podopiecznych Grzegorza Karmelity strzelali: Marcin Martynowicz (3 gole) i Mariusz Szuszkiewicz. Spotkanie zostało rozegrane na płycie głównej stadionu przy ul. Kopalnianej.

 

Spotkanie pomiędzy tymi zespołami zostało rozegrane w potwornym upale. Termometry w Polkowicach wskazywały trzydzieści cztery stopnie w cieniu. Niesprzyjająca aura nie przeszkodziła naszej drużynie w strzeleniu czterech goli i w sięgnięciu po kolejny komplet punktów w tegorocznych rozgrywkach Ligi Okręgowej Seniorów. Pierwszy gol dla KS Polkowice padł po stałym fragmencie gry. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Marcin Martynowicz, który precyzyjnym strzałem głową pokonał bramkarza gości. Po zmianie stron polkowiczanie dołożyli jeszcze trzy bramki. Ponownie brylował Marcin Martynowicz, który w tej części meczu dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Swoje trafienie odnotował również Mariusz Szuszkiewicz, który strzałem z ostrego kąta zdobył gola dla naszych rezerw. Ostatecznie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem 4:0 dla podopiecznych Grzegorza Karmelity – W dzisiejszym meczu zespół realizował założenia taktyczne. Gratuluję zwycięstwa swoim piłkarzom i jednocześnie chciałbym im podziękować  za ambitną grę w tak wielkim upale. Do tego pojedynku byliśmy lepiej przygotowani pod względem fizycznym. Wykazaliśmy się również dużą skutecznością. Mogliśmy strzelić więcej bramek, ale w niektórych sytuacjach zabrakło nam piłkarskiego szczęścia. Cieszymy się z kolejnych trzech punktów. Mamy nadzieję, że nasza zwycięska passa będzie trwała jak najdłużej – mówił nam tuż po meczu Grzegorz Karmelita, trener drugiego zespołu KS Polkowice. W dwóch kolejkach piłkarze KS II Polkowice zgromadzili sześć punktów i zajmują wysokie, drugie miejsce w ligowej tabeli.
W następnym meczu polkowiczanie jadą do Kotli, gdzie zmierzą się z miejscowym Zrywem. Spotkanie pomiędzy tymi zespołami zostanie rozegrane w ramach 3. kolejki Ligi Okręgowej Seniorów.

 

Skład KS Polkowice: Kazimierczak- Kucharzak, Wieczorek (73’ Niemasz P.), Sworacki, Niemasz M. (82’ Stencel), Martynowicz, Karmelita, Kusowski (46’ Jurak), Tomyk (46’ Staniecki), Kwaśniewski (83’ Baryczkowski), Szuszkiewicz M.( 70’Wilk).