Kolejna wygrana trampkarzy

Wysoką wygraną zanotowali trampkarze KS Polkowice. Grający w Klasie Okręgowej podopieczni trenera Andrzeja Wójcika rozgromili na wyjeździe zespół Miedzi Legnica 7:3.

Zaległy mecz z wyżej notowanym w tabeli przeciwnikiem z Legnicy rozpoczął się od szturmu na bramkę Miedzi. Od pierwszych minut było widać determinację naszych zawodników i chęć odniesienia zwycięstwa.Jednak jak to w piłce nożnej bywa, pomimo przewagi, jako pierwsi straciliśmy bramkę. Wystarczył moment nieuwagi w obronie i Miedź wyszła na prowadzenie. Utrata gola podziałała na podopiecznych trenera Wójcika jak płachta na byka. W tej samej minucie za sprawą Dawida Kostka KS doprowadził do wyrównania, a na 2-1 podwyższył Michał Malinowski z karnego, który sprawił sobie i drużynie miły prezent urodzinowy. Biorąc pod uwagę dobry występ Miedzi Legnica do końcowych minut spotkanie na boisku było bardzo ciekawe i obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych. W poprzednim meczu w Prochowicach naszą piętą achillesową była skuteczność, w meczu z Miedzią Legnica wykorzystaliśmy nasze sytuacje stąd tak wysoki wynik. Bardo dobra gra zespołowa, polot, gra do przodu, solidność oto atuty, które cechowały nasz zespół w ostatnim meczu Ligi Okręgowej Trampkarzy – powiedział po spotkaniu trener Andrzej Wójcik.

Miedz Legnica – KS Polkowice 3-7
Bramki dla KS: Piotr Zgała 2, Michał Malinowski (k), Dawid Kostek, Damian Budziński, Kamil Olszewski, Daniel Wójcik

W innym zaległym meczu, młodzicy KS-u Polkowice, rywalizujący w Klasie Okręgowej ulegli na wyjeździe swoim rówieśnikom z Miedzi Legnica 1:2. Jedyną bramkę dla podopiecznych trenera Krzysztofa Wadasa zdobył Kamil Grygiel. Zarówno trampkarze, jaki i młodzicy zaległym meczem z Miedzią Legnica zakończyli rozgrywki sezonu 2012/2013.