Kolejna wygrana rezerw

Piłkarze KS II Polkowice pokonali w Legnicy 6:3 miejscowy Konfeks. Bramki dla podopiecznych Grzegorza Karmelity strzelali: Wojciech Jurak (3 gole), Mariusz Szuszkiewicz (2 gole) i Sebastian Kwaśniewski. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 7. kolejki Ligi Okręgowej Seniorów.

 

– W spotkaniu z Konfeksem mój zespół pokazał charakter. Piłkarze od pierwszych minut konsekwentnie realizowali założenia taktyczne. Zdominowaliśmy środek pola i wykazaliśmy się dużą skutecznością. Na pochwałę zasługuje cała drużyna. Dziękuje chłopakom za walkę i zaangażowanie. Cieszymy się z kolejnych trzech punktów i szykujemy się do spotkania ze Stalą Chocianów.– mówił po meczu Grzegorz Karmelita, trener KS II Polkowice. W siedmiu meczach drugi zespół KS Polkowice zgromadził dwanaście punktów i zajmuje wysokie, czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Skład KS II Polkowice:
Łukasik, Sitnicki (88’ Lasota), Wieczorek, Stencel, Baryczkowski, Martynowicz(80’ Basałyga), Kwaśniewski (88’ Skowron), Niemasz M., Tomyk (70’ Niemasz P.), Szuszkiewicz M., (85’ Miler), Jurak (82’ Tórz)