Kolejna wygrana KS-u

Po zwycięstwie z Gromem Wolsztyn kolejnym rywalem KS-u Polkowice była Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Pojedynek zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 3:1.

Przed laty Dyskobolia należała do czołowych zespołów ekstraklasy, dwukrotnie zdobywając wicemistrzostwo Polski. Teraz piłkarze z Grodziska Wlkp. grają w Klasie Okręgowej. Trener Jarosław Pedryc przeciwko rywalom wystawił zawodników, którzy mają przekonać szkoleniowca do swoich umiejętności. Mecz rozpoczął się po myśli miejscowych, którzy już w 2. minucie objęli prowadzenie. W końcówce pierwszej połowy do wyrównania strzałem z dystansu doprowadził Piotr Kasiński. Po zmianie stron swoją szansę dostali kolejni młodzi gracze KS-u. Wynik jednak nie ulegał zmianie. W samej końcówce spotkania dwukrotnie bramkarza Dyskoboli pokonał Dominik Bekieszczuk i mecz zakończył się wygraną polkowiczan 3:1.

Dyskobolia Grodzisk Wlkp. – KS Polkowice 1:3 (1:1)

Bramki dla KS-u: Kasiński 37, Bekieszczuk 87, 90

KS Polkowice: Primel – Stępień, Kasiński, Sworacki, Karpiński, Drzazga, Dziadowicz, Kochman, Dybizbański, Surożyński, zawodnik testowany.

Grali również: Sajak, Marusiak, Bekieszczuk, Zawadzki, Cios.